Ти як? Ментальне здоров’я є невід’ємним від фізичного.

Дата: 31.01.2024 09:52

Ментальне здоров’я є невід’ємним від фізичного. Тож наразі тисячі українських медиків первинної ланки, зокрема й сімейні лікарі, проходять навчання за програмою ВООЗ mhGAP.

Ось що варто про це знати ✍🏻

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «на початок 2024 року близько 70 тисяч медпрацвникив украёни пройшли навчання за програмою BO03 mhGAP (Mental Health Gap Action Prorgamme), 3 них 16 тисяч смейнi̇ лкарі. наразі навчання тривае. програма навчае фахвцi̇в первинной ланки медичной допомоги виявляти проблеми 3 ментальним здоров'ям та надавати необхдну пдтримку.»

Возможно, это изображение текст «BO03 запустила програму mhGAP y 2008 роц для покращення доступу до послуг 3 ментального здоровя. нинi̇ вона впроваджуеться y понад 100 краïнах св.ту, зокрема й в украïни. мета програми покращити доступ до послуг 3 ментального здоров'я шляхом залучення неспецалзованих кадрв смейних лкарв, терапевтв, педатрв, медсестер, медбратв, фельдшерв.»

Возможно, это изображение текст «завдяки додатковй OCBİTİ кожен трети смейний лкар украïни вже готовий пдставити плече та надати базову пдтримку, пов'язану i3 ментальним здоров'ям, безкоштовно i просто y найближчому заклад. первинной медичной допомоги.»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «пам'ятайте: смейний лкар не замнить психолога, психотерапевта чи псих.атра, але тепер зможе дагностувати порушення ментального здоров'я, надати консультаци або Ð направити до вузького спецалста. тобто не обов'язково вдразу шукати псих.атра або витрачати кошти на приватного психолога. спочатку можна проконсультуватися 3 симейним лкарем, до якого ви звикли.»

Возможно, это изображение текст «смейний лкар дбае про тих, хто дбае про всх. зателефонуйте до контакт-центру нсзу та знайдить поблизу симейного лкаря, який пройшов навчання за програмою mnGAP- 16-77 77»