ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У  ГРЕЦІЇ

Дата: 23.02.2022 14:40

ПРОГРАМА https://rada.info/upload/users_files/34381816/200c427140fee973a862b753ab514299.pdf

ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У  ГРЕЦІЇ

Організація Клуб ЮНЕСКО Піреї і островів була заснована в 1998 році в Нікеї, в районі Пірея, Греція. Клуб створено з метою сприяння міжнародній культурній свідомості, взаєморозумінню, співпраці та солідарності відповідно до основних принципів та ідеалів ЮНЕСКО.         Діяльність клубу проводиться в чотирьох основних напрямках: культурні заходи, освітня діяльність, громадська діяльність, діяльність у сфері екології.

У рамках освітньої діяльності та програм культурного молодіжного обміну «Apollon» та «Poseidon», організовано міжнародний навчально – відпочинковий табір для дітей, що знаходиться у екологічно чистому містечку Лакопетра, на березі Іонічного моря у Греції.

Табір включає вивчення англійської та грецької мови, культурні програми, уроки грецького танцю, ознайомлення з історією Древньої Греції, екскурсії історичними місцями, що занесені до Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО, участь у програмах Клубу ЮНЕСКО Піреї і островів зі збереження навколишнього середовища.

Літній табір розроблений в стилі ЕКО та поєднує у собі здоровий спосіб життя та здорове мислення, спорт та мистецтво, історія і культура, навчання та відпочинок. Також, це постійне спілкування з вихователями англійською мовою та щоденні уроки англійської та грецької мови; правильний розпорядок дня, безпека, опіка супроводжуючого персоналу, щоденні бесіди, квести, майстер класи та ігри.

Відпочинок на 14 днів для дітей віком 7-10  та 11-17 років.

Що входить у програму:

-Трансфер ( аеропорт- готель – аеропорт)

-Проживання у трьохмісних номерах

-3-х разове харчування

-Дві насичені історико –країнознавчі екскурсії

-Транспортні витрати по Греції

-Усі навчально- освітні модулі з Англійської та Грецької мови

-Усі навчально освітні та інтерактивні модулі

-Усі розважальні заходи

-Уроки грецького танцю

Умови для батьків :

• Можливість придбання путівки
  • Можливість проживання батьків та дітей в одному номері

Путівки доступні лише за попереднім бронюванням у керівників груп або на сайті   www.apollongroup.com.ua.

За додатковою інформацією звертатись :

Хмиз Анна-Марія  +380679224775  apollongroup.iviv@gmail.com

Директор з міжнародних відносин Club for UNESCO of Piraeus and Island та керівник літньої програми по Apollon Україні.

КУ «Центр надання соціальних послуг»