Протокол засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №6 від 03.02.2022

Дата: 04.02.2022 11:13

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РЕГІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-

ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

пр. Ушакова,  47, м. Херсон, 73000;  тел./факс 42-01-95, тел. 22-39-91

е-mail: upns.oda@gmail.com

засідання регіональної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

03 лютого 2022 року

Обласна державна адміністрація

(у режимі відеоконференції)

Головував Якименко Микола Миколайович, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, перший заступник голови комісії.

Присутні: члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, запрошені.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про епідемічну ситуацію в області, пов’язану з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

1. СЛУХАЛИ: Про епідемічну ситуацію в області, пов’язану з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

ІНФОРМУВАЛИ: Карчевич Т.Є., директор Департаменту здоров’я обласної державної адміністрації;

Ромаскевич Ю.О., генеральний директор Державної установи «Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

ВИРІШИЛИ:

1. Головам районних державних адміністрацій, сільським, селищним, міським головам забезпечити:

1.1. Виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

1.2. Проведення щоденного інструктажу для працівників щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, дотримання правил респіраторної гігієни, миття рук та інших протиепідемічних заходів.

1.3. Допуск до роботи працівників за умови наявності в них вдягнених засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора чи захисної маски, одноразових рукавичок.

1.4. Дотримання соціальної дистанції у приміщеннях.

1.5. Наявність при вході до закладів антисептичних засобів для обробки рук відвідувачами.

1.6. Проведення щоденної термометрії всіх працівників із внесенням відповідних результатів до оформлених на кожного працівника листків термометрії, не допускати до роботи працівників із симптомами захворювання.

1.7. Усіх працівників засобами індивідуального захисту із розрахунку одна захисна маска на 3 години роботи; запас засобів індивідуального захисту  із розрахунку на наступні 5 робочих днів, зокрема на одну робочу зміну – безпосередньо на робочому місці працівника.

1.8. Миття та дезінфекцію поверхонь, до яких часто торкаються люди: столи, ручки дверей, спинки стільців тощо.

1.9. Централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами.

1.10. Проведення нарад з керівниками ринків та великих торгових мереж щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів.

1.11. Посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації стосовно дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

1.12. У разі необхідності переведення підпорядкованого персоналу і персоналу підприємств, установ та організацій на підпорядкованій території на віддалений режим роботи із застосуванням електронних комунікацій та технологій.

1.13. Продовження до 14 лютого 2022 року дистанційної форми навчання для учнів 1 – 11 класів закладів загальної середньої освіти усіх форм власності.

1.14. Продовження заборони відвідування закладів позашкільної освіти усіх форм власності та проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій і поїздок до 14 лютого 2022 року.

Термін – невідкладно

2. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації довести цей протокол до керівників закладів загальної середньої освіти області.

Термін – 04 лютого 2022 року

3. Управлінню внутрішньої та інформаційної політики продовжити роботу з інформування населення області про поточну епідемічну ситуацію та необхідність дотримання протиепідемічних заходів.

Термін – постійно

4. ГУ Національної поліції в області, ГУ Держпродспоживслужби в області, районним державним адміністраціям у складі COVID-патрулів продовжити посилену роботу з контролю за дотриманням санітарно-епідемічних вимог суб’єктами господарювання (магазинами, ринками, закладами побутового обслуговування громадян, нічними клубами тощо).

5. ГУ Національної поліції в області забезпечити необхідні заходи реагування у разі надходження звернень про порушення вимог законодавства щодо карантинних обмежень.

Термін – постійно

Рішення прийнято одноголосно та підтримано всіма присутніми на засіданні членами комісії.

Перший заступник голови комісії                                    Микола ЯКИМЕНКО

Секретар комісії                                                                           Ігор РИЖЕНКО