Про карантинні заходи на території Долматівської ОТГ

Дата: 25.01.2022 14:24

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

25.01.2022                                                                                                         №14 /од

Про карантинні заходи на території

Долматівської ОТГ

З метою запобігання поширенню на території Долматівської ОТГ  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), керуючись ст.. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Забезпечити дотримання протиепідемічних заходів з метою недопущення поширення COVID-19 на території Долматівської ОТГ.

2. COVID-патрулям спільно з ГУ Національної поліції, ГУ Держпродспоживслужби забезпечити посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів,

3. Інспекторам по роботі з громадськістю Долматівської сільської ради:

3.1. провести роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств торгівлі щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів, у тому числі носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції тощо;

3.2. провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та суб’єктів господарювання щодо необхідності вакцинації проти COVID-19 та дотримання протиепідемічних заходів;

3.3. інформувати населення про правила безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах, зокрема на льоду. Надавати інформацію про товщину та міцність льоду на місцевих водоймах і попереджати про його ослаблення під час відлиг чи танення.

4. Начальнику відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, Александрову Олександру Сергійовичу:

4.1. перевести з 27 січня 2022 року строком на 10 днів на дистанційну форму навчання учнів 1 – 11 класів закладів загальної середньої освіти;

4.2. заборонити відвідування закладів позашкільної освіти та проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій і поїздок;

4.3. керівникам закладів освіти провести заняття, в рамках уроку безпеки життєдіяльності, щодо попередження загибелі та травмування дітей на водних об’єктах у зимовий період

5. З метою забезпечення надійності електропостачання закладів охорони здоров’я, розглянути питання щодо їх придбання та приєднання до внутрішніх електричних мереж.

6.  Передбачити кошти для усунення недоліків протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей.

7. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                      Валентина ДАНИЛІВ