Привітання діток нашої громади зі святом

Дата: 16.12.2021 11:03

19 грудня – День святого Миколая

В Україні день святого Миколая став виключно дитячим святом у XIX столітті, коли в Галичині почало розвиватися шкільництво. І все зводилось не лише до подарунків: напередодні свята діти старанно готувалися, вчили пісеньки та віршики, проводили конкурси та змагання. Після тривалої перерви (понад 70 років) традиція святкування Дня святого Миколая була відроджена у 1990 році. Відтоді з кожним роком вона набуває поширення в Україні, а свято Миколая є не менш очікуваним для дітей, ніж Новий рік. За українським звичаєм і традиціями, Миколай приходить до дітей з подарунками та солодощами вночі з 18 на 19 грудня. До речі, на Західній Україні для подарунків від Миколая ставлять на підвіконня черевички. А ось на Східній України малюки звикли шукати подарунки під подушками.

Щоб отримати бажаний подарунок, діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку, або залишають на підвіконні. Це найбажаніший день у році для дітлахів.

До Дня святого Миколая для пільгових категорій дітей, які проживають на території нашої громади, за рахунок коштів місцевого бюджету були підготовлені солодкі подарунки. Напередодні свята працівники центру надання соціальних послуг Долматівської сільської ради вручили  набори з солодощами 25 дітям- сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в тому числі дітям з прийомних сімей.

З днем Святого Миколая! Нехай у цей святковий день відбудуться чарівні та казкові події! Добра вам, щастя і любові, теплих сімейних посиденьок і довгоочікуваних солодощів під подушкою. Нехай у кожному домі буде затишна атмосфера, сповнена позитиву, сміху і достатку.

Радості, душевного тепла і щирості!

Центр надання соціальних послуг

Долматівської сільської ради

19 грудня – День святого Миколая

Радості, душевного тепла і щирості!

Центр надання соціальних послуг

Долматівської сільської ради