Проєкти рішень 17 сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 14.12.2021 15:51

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

__________ сесії сільської ради восьмого скликання

_______ 2021 року                                                                                          ___

с. Долматівка

Про затвердження Статуту

Долматівської територіальної громади

Скадовського району Херсонської області

З метою створення сприятливих умов для повної реалізації членами громади прав на участь у здійсненні місцевого самоврядування, враховуючи історичні, національно-культурні, соціально-економічні та інші особливості місцевого самоврядування в Долматівської територіальній громаді, для подальшого розвитку інститутів безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, виражаючи волю громади, дбаючи про забезпечення демократичних засад місцевого самоврядування, відповідно до ст. 140 Конституції України,  ст. 19, п 48 ч.1 ст. 26, ч. 5 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Долматівської територіальної громади Скадовського району Херсонської області (додається).

2. Зареєструвати Статут Долматівської  територіальної громади Скадовської району Херсонської області в установленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Сільський голова                                                                 В.С.Данилів

https://rada.info/upload/users_files/34381816/126c07606929b059796039c7e500bf68.docx СТАТУТ Долматівської територіальної громади Скадовського району Херсонської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

__________ сесії сільської ради восьмого скликання

с. Долматівка

Про утворення старостинських округів,

затвердження Положення про старостинські

округи, Положення про старосту та Порядку

проведення громадського обговорення

кандидатури старости в старостинських округах

Долматівської сільської ради (територіальної громади)

У зв’язку з необхідністю приведення нормативних актів сільської ради у відповідність з нормами діючого законодавства, з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів громади, відповідно до Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування в України», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», «Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу старости села, селища», керуючись п. 61 ч. 1 ст. 26 та ст. 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити на території Долматівської сільської ради (територіальної громади) два старостинські округи:

1.1. Нововолодимирівський старостинський округ з центром в с.Нововолодимирівка, що складається з с.Нововолодимирівка, с.Зеленотропинське та с.Сліпушинське Скадовського району Херсонської області та розташований в адміністративній будівлі по вул. Слави, 24а в с.Нововолодимирівка (робоче місце старости).

1.2. Добропільський старостинський округ з центром в с.Добропілля, що складається з с.Добропілля, с.Київка, сел.Світанок та сел.Новоселівка Скадовського району Херсонської області та розташований в адміністративній будівлі по вул. Соборна, 32 в с.Добропілля (робоче місце старости).

2. Затвердити Положення про старостинські округи Долматівської  сільської ради (територіальної громади) (Додаток 1).

3. Затвердити Положення про старосту (Додаток 2).

4. Затвердити Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Долматівської сільської ради (територіальної громади) (Додаток 3).

5. Закріпити за старостинськими округами гербові печатки та штампи відповідно до старостинського округу та покласти персональну відповідальність за їх збереження та використання на старосту відповідного округу.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення першої сесії сільської ради сьомого скликання від 02.01.2018 № 12 «Про затвердження Положення про старосту сіл, селищ Долматівської об’єднаної територіальної громади»

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

https://rada.info/upload/users_files/34381816/cb0861d91b965fccb059ca7dd4df1b54.docx ПОЛОЖЕННЯ про старостинські округи Долматівської сільської ради (територіальної громади)