Про перенесення робочих днів у 2022 році

Дата: 06.12.2021 09:42

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від 06.12.2021р.                                                                                      №125/од

с. Долматівка

Про перенесення робочих  днів

у  2022 році

Відповідно до ст..73 Кодексу законів про працю України, розпорядження Кабінету Міністрів України від  26 серпня 2021 р. № 1004-р «Про перенесення робочих днів у 2022 році»,  з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2022 році 8 березня — Міжнародного жіночого дня та 28 червня — Дня Конституції України , керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,

1. Для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2022 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з:

понеділка 7 березня на суботу 12 березня;

понеділка 27 червня на суботу 2 липня.

2.      Рекомендувати директору  КУ «Центр надання соціальних послуг» Долматівської сільської ради Скадовського району Херсонської області Чайці Ірині Миколаївні, начальнику відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Александрову Олександру Сергійовичу та директору  комунального закладу «Культурно-дозвілевий комплекс Долматівської сільської ради «Джерело» Мацак Тетяні Іванівні підготувати накази про перенесення робочих днів.

3.     Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів І.П. Шкіль.

Сільський голова                                               Валентина ДАНИЛІВ