3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Дата: 01.12.2021 08:44

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

Проведення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя.

До Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями

працівниками Центру надання соціальних послуг Долматівської сільської ради, були підготовлені та вручені  27 продуктових наборів дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю І групи та громадянам, що мають статус Чорнобильців І категорії, які проживають на території Долматівської ОТГ. Кошти на придбання продуктових наборів виділені з місцевого бюджету.

Спеціалістом з питань соціального захисту населення та працівниками Центру надання соціальних послуг проводиться робота по вирішенню соціально-побутових потреб, які щодня виникають у людей з обмеженими можливостями, а також надаються усі необхідні роз’яснення, консультації щодо матеріального забезпечення, соціальної допомоги, медико-соціальних послуг людям з обмеженими можливостями та членам їх сімей, які здійснюють за ними догляд.

Відзначаючи Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.

Центр надання соціальних послуг

Долматівської сільської ради