Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 30.11.2021 08:31

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для існування суспільства несе ВІЛ-інфекція, це ще одна нагода привернути увагу пересічних громадян до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасного виявлення даного захворювання.

За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. ВІЛ та СНІД- це одна з найсучасніших проблем Світу. Не варто забувати, що ця хвороба смертельна. Але вчені вже знайшли спосіб як затримати цю хворобу.

У цей день величезна кількість лю­дей на всій планеті приколюють до одягу червону стрічку. Як символ усвідомлення важливос­ті проблеми СНІДу. Як символ протесту проти дискри­мінації у відношенні до ВІЛ-позитивних людей. Як символ надії на те, що людство обов’язково пе­реможе цю хворобу.

Центр надання соціальних послуг

Долматівської сільської ради