Приєднуйтесь до Міжнародної акції «16 днів проти насильства»!

Дата: 24.11.2021 10:19

Міжнародна акція

«16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Основна мета акції проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення з питань попередження  насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми , формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок;
  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства;
  • 3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера

Прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи у вас в домі, у школі, на вулиці, ми можемо і повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш як 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля в боротьбі з будь-якими проявами насильства.

Можливо для когось першим кроком такої боротьби буде участь у акції «16 днів проти насильства». Кожен з нас має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім’я це саме те місце, яке має бути  затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому житті.

Приєднуйтесь до Міжнародної акції «16 днів проти насильства»!

Центр надання соціальних послуг

Долматівської сільської ради