Про карантинні заходи на території Долматівської ОТГ

Дата: 23.10.2021 10:49

23.10.2021                                                                                                         №112 /од

Про карантинні заходи на території

Долматівської ОТГ

З метою запобігання поширенню на території Долматівської ОТГ  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), керуючись протоколом №22 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 жовтня 2021 року, ст.. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Враховуючи епідемічну ситуацію, начальнику відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, Александрову Олександру Сергійовичу:
    1. з метою організації навчального процесу для здобувачів освіти у ліцеях Долматівської ОТГ, з 25 по 29 жовтня 2021 року продовжити термін осінніх канікул або запровадити дистанційне навчання для учнів 1-11 класів;
    2. заборонити діяльність позашкільних закладів до 29 жовтня 2021 року;
    3. забезпечити функціонування дошкільних закладів з суворим дотриманням протиепідемічних вимог та карантинних обмежень.

1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                     Валентина ДАНИЛІВ