Проєкт рішення на 14 сесію сільської ради восьмого скликання "Про надання  невикористаної частини основної щорічної  відпустки  сільському голові Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  Данилів В.С."

Дата: 06.10.2021 14:47

____________ сесії сільської ради восьмого скликання

____________ 2021 року                                                                            ____

с. Долматівка

Про надання  невикористаної частини основної

щорічної  відпустки  сільському

голові Долматівської сільської ради

Голопристанського району Херсонської

області  Данилів В.С.

Враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської  комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, керуючись  статтею  26  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в Україні”,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати Данилів Валентині Стефанівні, сільському голові Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, невикористану частину основної щорічної відпустки на 15 календарних днів  з  18 жовтня 2021  року по  01 листопада  2021 року  включно , за період роботи з 17.11.2020 по 16.11.2021  рік.

2. Обов’язки сільського голови покласти на Куценко Світлану Анатоліївну   секретаря сільської ради,  безоплатно з 18 жовтня 2021 року  по  01 листопада 2021 року  включно без права першого підпису.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійної депутатської  комісії   з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Сільський голова                                                                                     В.С. Данилів