Про скликання позачергової десятої сесії Долматівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 12.08.2021 10:36

06.08.2021                                                                                                    №78/од

Про скликання позачергової

десятої сесії

Долматівської сільської ради

восьмого скликання

На підставі ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Скликати  позачергову десяту  сесію Долматівської сільської ради восьмого  скликання. Пленарне засідання провести  09 серпня  2021 року в приміщенні адмінбудівлі Долматівської сільської ради. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV-2, депутати Долматівської сільської  ради повинні користуватися засобами індивідуального захисту, розміщуватися на безпечній відстані один від одного.

2.  Роботу сесії розпочати о 9-00 год.

3. На розгляд сесії винести наступні питання:

3.1. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за ІІ квартал 2021 року.

3.2. Про внесення змін до рішення  четвертої сесії сільської ради восьмого скликання від 23.12.2020 № 31 «Про бюджет Долматівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

3.3. Про передачу комунального нерухомого майна Нововолодимирівському ЗПЗСО в оперативне управління.

3.4. Про визнання Нововолодимирівського закладу повної загальної середньої освіти  опорним та затвердження  статуту цього закладу.

3.5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу безоплатно у власність  гр. Гусєвій Т.О.