Дата: 01.06.2021 13:23

Сьогодні 1 червня 2021 року -День Захисту Дітей, в цей  нетеплий, але дуже важливий для всіх нас день, дітки-сироти ,т а діти позбавлені батьківського піклування Долматівської громади, змогли  відвідати Скадовський дельфінарій  «Акварель» і зарядитися позитивними емоціями  та розширити коло знайомств. Ця радість   відбулась    завдяки   згоді голові Скадовської районної державної адміністрації, Павліш Михайла Васильовича ,та спільної організації служб у справах дітей і небайдужості депутатів Долматівської сільської ради.

А також окрема подяка голові Долматівської сільської  ради Данилів Валентині Стефанівні за надання спонсорської допомоги для придбання  смаколиків для діток та подяка депутату Долматівської сільської ради VІІІ скликання Боєвій Марії Ярославівні за небайдужість та підвіз власним транспортом дітей до дельфінарію та кожної дитини до дому.

(Інформацію для висвітлення  надано начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Долматівської сільської ради, Коноваловою Оксаною Володимирівною)