Тимчасова комісія з розгляду питань,  пов’язаних із масовою загибеллю (знищенням) сірих журавлів  на території Долматівської ОТГ

Дата: 22.03.2021 13:51

22.03.2021                                                                                                         №35 /од

Про створення тимчасової комісії з розгляду питань,
пов’язаних із масовою загибеллю (знищенням) сірих журавлів
на території Долматівської ОТГ

На виконання вимог Законів України «Про пестициди та агрохімікати», «Про рослинний світ», «Про тваринний світ», відповідно до розпорядження голови Скадовської державної адміністрації від 11.03.2021 № 73 «Про створення тимчасової комісії з розгляду питань, пов’язаних із масовою загибеллю (знищенням) сірих журавлів на території Скадовського району    Херсонської області», ст.. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Створити тимчасову комісію з розгляду питань, пов’язаних із масовою
загибеллю (знищенням) сірих журавлів  на території Долматівської ОТГ (далі - Комісія) у складі:
-    голова комісії – Ірина Володимирівна Ладигіна, спеціаліст і категорії з земельних питань;
члени комісії:
-    Тетяна Федорівна Чайковська, спеціаліст і категорії з земельних питань;
-    Олег Анатолійович Ревицький, спеціаліст і категорії з земельних питань;
-    Євген Миколайович Чуприна, головний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

2.    Комісії:
-    проводити щоденне обстеження територій,які належать підприємствам, установам та організаціям незалежно від форм власності щодо наявності загиблих (знищених) представників червонокнижних видів тварин;
-    повідомити керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також громадянам, які мають у власності та в користуванні земельні ділянки, призупинити на три тижні (на період сезонної міграції птахів) застосування на території Долматівської ОТГ препаратів з діючою речовиною бродифакуму, що використовується для боротьби з гризунами.
3.    Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова                                                                     В.С. Данилів