Комісія з контролю за дотриманням підприємствами установами та організаціями незалежно від форми власності, а також громадянами, які мають у власності та в користуванні земельні ділянки, вимог Законів України «Про пестициди і агрохімікати», «Про росл

Дата: 22.03.2021 13:47

22.03.2021                                                                                                         №34 /од

Про затвердження комісії

Керуючись протоколом №6 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 березня 2021 року, ст.. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Утворити та затвердити комісію з контролю за дотриманням підприємствами установами та організаціями незалежно від форми власності, а також громадянами, які мають у власності та в користуванні земельні ділянки, вимог Законів України «Про пестициди і агрохімікати», «Про рослинний світ», «Про тваринний світ» у складі:
-    голова комісії – Ірина Володимирівна Ладигіна, спеціаліст і категорії з земельних питань;
члени комісії:
-    Тетяна Федорівна Чайковська, спеціаліст і категорії з земельних питань;
-    Олег Анатолійович Ревицький, спеціаліст і категорії з земельних питань;
-    Микола Вікторович Тимошенко, інспектор по роботі з громадськістю;
-    Павло Миколайович Чечин, інспектор по роботі з громадськістю;
-    Лілія Вікторівна Краснова, інспектор по роботі з громадськістю;
-    Віктор Григорович Гурнак, депутат Долматівської сільської ради VІІІ скликання (за згодою);
-    Шевкет Ремзійович Реїзов, депутат Долматівської сільської ради VІІІ скликання (за згодою);
-    Володимир Іванович Хижняк, депутат Долматівської сільської ради VІІІ скликання (за згодою).

2.    Комісії (при проведенні сільськогосподарських робіт на території Долматівської ОТГ):
-    забезпечити контроль за приведенням підприємствами установами та організаціями незалежно від форми власності, а також громадянами, які
-    мають у власності та в користуванні земельні ділянки, до належного стану земельних ділянок (прибирання протруєного зерна з полів), що використовуються у сільгоспвиробництві та дотриманням ними вимог законодавства в частині культури землеробства шляхом боронування та зорювання земель.
-    забезпечити висвітлення інформації та популяризацію знань про вплив хімічних засобів, що використовуються для боротьби з мишоподібними гризунами, на біологічну фауну рослинництва і тваринництва та про вимоги до застосування агрохімікатів.
-    Ладигіній І.В. щомісяця надавати Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів обласної державної адміністрації інформацію про виконання завдань, визначених даних розпорядженням, на електронну адресу dp-ecology@khoda.gov.ua.
3.    Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                     В.С. Данилів