ДОЛМАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОТОКОЛ № 7  засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 березня 2021 року

Дата: 26.03.2021 09:49
Кількість переглядів: 251

 
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РЕГІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-
ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
пр. Ушакова,  47, м. Херсон, 73000;  тел./факс 42-01-95, тел. 22-39-91 
е-mail: upns.oda@gmail.com. 

ПРОТОКОЛ № 7 
засідання регіональної комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 березня 2021 року
14:00
(у режимі селекторного зв’язку)

Головував Козир Сергій В’ячеславович, голова Херсонської обласної державної адміністрації, голова комісії. 

Присутні: члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, запрошені. 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про оцінку епідемічної ситуації в області. 
2. Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Скадовського та Генічеського районів Херсонської області. 
    3. Про проходження вакцинації від гострої респіраторної хвороби                  COVID-19. 


1. СЛУХАЛИ: Про оцінку епідемічної ситуації в області. 

ІНФОРМУВАЛИ:

Ромаскевич Ю.О., начальник штабу з ліквідації наслідків НС в області (інформація додається);
Короленко В.М., директор Департаменту здоров’я обласної державної адміністрації (інформація додається). 

З урахуванням інформації доповідачів комісія вирішила:

1. Районним державним адміністраціям, сільським, селищним, міським радам:
1.1. Забезпечити безумовне виконання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236                      (із змінами).
1.2. Посилити роботу COVID-патрулів з контролю за дотриманням населенням, а також підприємствами, установами та організаціями карантинних обмежень, забезпечивши:
- щоденну участь працівників підпорядкованих підрозділів у роботі                 COVID-патрулів;
- щотижневе складання графіків роботи COVID-патрулів на наступний тиждень;
- документування виявлених COVID-патрулями порушень карантинних обмежень шляхом складання відповідних актів;
- щоденне до 09.00 (у тому числі у вихідні та святкові дні) внесення відповідальною особою до онлайн-таблиці відомостей про проведену                       COVID-патрулями роботу за минулу добу. 
Термін – постійно у період карантину

1.3. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, розташованим на підпорядкованих територіях, опрацювати питання щодо:
- можливості встановлення гнучкого режиму роботи з різним часом початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, а також дистанційної роботи;
- здійснення температурного скринінгу працівників перед початком роботи;
- забезпечення допуску осіб до приміщень підприємств, установ та організацій лише за наявності респіратора або захисної маски, у тому числі виготовленої самостійно;
- нанесення маркування, в тому числі і поза межами закладів, з метою уникнення скупчення перед входом та дотримання умов перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менше 1,5 метра (у разі необхідності);
- здійснення вологого прибирання з використанням миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів і провітрювання не рідше, ніж кожні                     2 години та після закінчення робочого дня (зміни);
- централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією;
- обов’язкової самоізоляції працівників у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.
Термін – невідкладно

1.4. Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами). 
Термін – невідкладно

1.5. Про результати виконання заходів, передбачених цим пунктом протоколу, поінформувати регіональну комісію з питань ТЕБ та НС через Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації (upns.oda@gmail.com).
Термін – 29 березня 2021 року

2. ГУ Національної поліції в області, ГУ Держпродспоживслужби в області посилити патрулювання, у тому числі у складі COVID-патрулів, з метою контролю за виконанням суб’єктами господарювання та населенням протиепідемічних заходів.
Термін – постійно у період карантину

3. Департаменту інфраструктури обласної державної адміністрації забезпечити контроль за: 
- здійсненням автостанціями та автоперевізниками області щоденної ретельної обробки транспортних засобів, а також приміщень автостанцій миючими та дезінфекційними засобами; 
- дотриманням режиму носіння захисних масок та наповнюваності пасажирського транспорту, а також приміщень автостанцій.
Термін – постійно у період карантину

4. ГУ ДСНС України в області посилити заходи з дезобробки місць масового скупчення людей, об’єктів соціальної сфери, зупинок громадського транспорту, житлових будинків та прилеглих до них територій.
Термін – невідкладно

5. Рекомендувати головам міських, селищних, сільських рад:
5.1. Перевести з 29 березня по 18 квітня 2021 року на дистанційну форму навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. 
5.2. Рекомендувати керівникам закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти забезпечити освітній процес з використанням дистанційної або змішаної форми навчання. 
5.3. Забезпечити дотримання протиепідемічних заходів, а також наявність антисептичних засобів та засобів індивідуального захисту в закладах дошкільної освіти, 10 квітня – на пунктах проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. 
5.4. Заборонити:
- відвідування закладів позашкільної освіти;
- проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій та поїздок. 
Термін – невідкладно

5.5. Про результати виконання заходів, передбачених підпунктами 5.1 – 5.4 цього пункту протоколу, поінформувати регіональну комісію з питань ТЕБ та НС через Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації (upns.oda@gmail.com).
Термін – 29 березня 2021 року

5.6. Здійснити огляд та визначити стан готовності закладів охорони здоров’я, лікувально-профілактичних та інших закладів, які потенційно можуть надавати допомогу хворим на COVID-19, за результатами чого поінформувати регіональну комісію з питань ТЕБ та НС через Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації (upns.oda@gmail.com).
Термін – до 31 березня 2021 року

6. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації довести цей протокол до керівників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти області. 
Термін – невідкладно

7. Управлінню внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації забезпечити проведення інформаційно-комунікаційної роботи серед населення та підприємств області щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час карантину. 
Термін – постійно у період карантину

2. СЛУХАЛИ: Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Скадовського та Генічеського районів Херсонської області.

ІНФОРМУВАВ Ромаскевич Ю.О., начальник штабу з ліквідації наслідків НС в області (інформація додається).

У зв’язку з різким зростанням рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на території Скадовського та Генічеського районів комісія вирішила:

1. Рекомендувати Скадовській та Генічеській районним державним адміністраціям, сільським, селищним та міським радам, розташованим на території зазначених районів, вжити додаткових обмежувальних заходів щодо заборони з 29 березня по 11 квітня 2021 року: 
1.1. Перебування на територіях загального користування без респіратора або захисної маски, у тому числі виготовленої самостійно.
1.2. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
1.3. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 1.5 цього пункту.
1.4. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.
1.5. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання; 
- торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
- провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
- виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
- провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.
1.6. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом.
1.7. Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
1.8. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.
1.9. Роботи закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
1.10. Діяльність непродовольчих ринків. 
Термін – невідкладно

2. Рекомендувати Скадовській та Генічеській районним державним адміністраціям, сільським, селищним та міським радам, розташованим на території зазначених районів, оптимізувати роботу громадського транспорту на підпорядкованій території. 
Термін – невідкладно

3. Про результати виконання заходів, передбачених пунктами 1 – 2 цього питання протоколу, поінформувати регіональну комісію з питань ТЕБ та НС через Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації (upns.oda@gmail.com).
Термін – 29 березня 2021 року


3. СЛУХАЛИ: Про проходження вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

ВИРІШИЛИ:

1. Департаменту здоров’я обласної державної адміністрації забезпечити вакцинацію контингенту осіб другого та третього етапів Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні у 2021 – 2022 роках. 
Термін – невідкладно

Рішення прийнято одноголосно та підтримано всіма присутніми на засіданні членами комісії.


Перший заступник голови комісії                       Вадим ЧАБАН


Секретар комісії                                    Олексій ШЕЛУДЬКО
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь