Про скликання шостої сесії Долматівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 02.02.2021 13:45

02.02.2021                                                                                                    №12/од

Про скликання шостої сесії
Долматівської сільської ради
восьмого скликання

На підставі ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Скликати  позачергову шосту  сесію Долматівської сільської ради восьмого  скликання. Пленарне засідання провести  22 січня 2021 року в приміщенні адмінбудівлі Долматівської сільської ради.
2.  Роботу сесії розпочати о 13-00 год.
3. На розгляд сесії винести наступні питання:
3.1. Про встановлення  батьківськіої плати за харчування дітей  у закладах повної загальної середньої освіти Долматівської сільської ради.
3.2. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 12 місяців 2020 року.
3.3. Про внесення змін до рішення  четвертої сесії сільської ради восьмого скликання від 23.12.2020 № 31 «Про бюджет Долматівської сільської територіальної громади на 2021 рік».
3.4. Про  уповноваження керуючого справами виконавчого комітету на вчинення нотаріальних дій.
3.5. Про  внесення  змін до рішення третьої сесії сільської ради восьмого скликання від 15.12.2020 № 28 «Про затвердження структури  та загальної чисельності сільської ради та виконавчого комітету»
3.6. Про надання пільг по батьківській платі  за харчування дітей   у дошкільних навчальних закладах Долматівської сільської ради.
3.7. Про внесення змін до структури тендерного комітету.

Сільський голова                                                   В.С. Данилів