Про створення та функціонування пунктів обігріву на території населених пунктів Долматівської ОТГ

Дата: 18.01.2021 10:36

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  18.01.2021                                                      №08 /од
с. Долматівка

На підставі статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України та з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню у період низьких температур, в першу чергу малозахищеним верствам та запобігання можливим наслідкам несприятливих погодних умов зимового періоду:

1.    Визначити місця для розгортання та функціонування стаціонарних пунктів обігріву в населених пунктах на території Долматівської ОТГ:
- адмінбудівля в  с.Долматівка, провулок Шкільний б/н;
- адмінбудівля в с.Нововолодимирівка, вул. Слави, 24а;
- адмінбудівля в с.Добропілля, вул.Соборна, 32.
2. Призначити відповідальних осіб (координаторів) за ліквідацію наслідків несприятливих погодних умов на території Долматівської ОТГ :
-     Бугайов М.В., начальник комунальної установи «Місцева пожежна охорона Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області»;
-    Голуб І.І., водій автотранспортних засобів КУ«Місцева пожежна охорона Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області»;
-    Ржепецький В.М., пожежний-рятувальник КУ«Місцева пожежна охорона Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області»;
-    Краснова Л.В., інспектор по роботі  з громадськістю;
-    Чечин П.М., інспектор по роботі  з громадськістю;
-        Тимошенко М.В., інспектор по роботі  з громадськістю;
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                      В.С. Данилів