Про вимоги щодо подання клопотань із земельних питань

Дата: 29.01.2021 09:02

сільського голови

від 28 січня 2021 року                                           №11/од
с. Долматівка

Про вимоги щодо подання
клопотань із земельних питань

У зв’язку з численними зверненнями громадян та недотримання ними вимог чинного законодавства України, керуючись ст.ст. 118, 121 Земельного кодексу України, Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про захист персональних даних», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, повинні:
1.1. Самостійно знайти вільну земельну ділянку використовуючи публічну кадастрову карту.
1.2. Подати клопотання до сільської ради (зразок заяви додається),
В якому зазначаються:
- цільове призначення земельної ділянки;
- орієнтовні розміри земельної ділянки;
- кадастровий номер земельної ділянки;
До якого додається:
- графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки,
- погодження землекористувача (за потреби);
- копію паспорта громадянина України.
2. Клопотання, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, з усіма відповідними додатками, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.
3. Клопотання, оформлене без дотримання вимог та без відповідних додатків, повертається заявнику.
4. Сільська рада в місячний термін, з дня реєстрації відповідного клопотання, повинна його розглянути і надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надати мотивовану відмову у його наданні.
5. Дане розпорядження розмістити на Дошках оголошень у населених пунктах громади.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покладаю на спеціалістів І категорії з земельних питань.

Сільський голова                                                                       В.С.Данилів

Голові Долматівської сільської ради
Голопристанського району
Херсонської області
Данилів В.С.
                                                                                (П.І.Б. заявника та уповноваженої особи,
                                                                                                                     підстав діяти від імені заявника)
                                                                                                                               (громадянство)
                                                                                                    (серія та номер паспорта, відомості про суб’єкта
                                                                                                                що його видав, дата його видачі)

Ідентифікаційний номер (фізичної особи)

(фактичне місце проживання, поштовий індекс)

(контактні номери телефонів)

Клопотання

(цільове призначення земельної ділянки відповідно до КВЦПЗ)                           орієнтовною площею _______ га, яка розташована на території Херсонської області Голопристанського району в адміністративно-територіальних межах Долматівської сільської ради, а саме:  _______________________________ .
Цим клопотанням засвідчую, що я не використав (ла) раніше своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки за вищезазначеним цільовим призначенням.
Я ознайомлений (на) з приписами Закону України «Про захист персональних даних» та добровільно даю дозвіл на обробку та використання своїх персональних даних.

Додатки: 1. ___________________________________________________________
                2. ___________________________________________________________
                3. ___________________________________________________________
                4. ___________________________________________________________