Рішення третьої сесії сільської ради восьмого скликання №28 від 15.12.2020 Про затвердження структури та загальної чисельності сільської ради та її виконавчого комітету

Дата: 18.12.2020 09:16

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третьої сесії сільської ради восьмого скликання

15.12.2020                                                                                              № 28

Розглянувши пропозицію Долматівського сільського голови Данилів В.С., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, керуючись статтями 26, 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх чисельності, штатного розпису з 01.01.2021 року, а саме:

1.1. Вивести  з апарату сільської ради та її виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- відділ бухгалтерського обліку, планування та фінансової  звітності - 11 штатних одиниць;

- заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів – 1 штатна одиниця;

- спеціаліст І категорії з питань соціального захисту населення та прав дітей – 1 штатна одиниця;

- водій автотранспортних засобів – 1штатна одиниця.

1.2. Ввести в структуру апарату сільської ради та її виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- керуючий справами виконавчого комітету – 1 штатна одиниця;

- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця;

- спеціаліст І категорії з бухгалтерського обліку – 1 штатна одиниця.

1.3. Ввести в відділ освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця;

- бухгалтер І категорії – 2 штатні одиниці;

- економіст І категорії – 1 штатна одиниця.

1.4. Ввести в структуру комунальної установи «Долматівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця.

2. Внести зміни до структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, їх чисельності, штатного розпису з 16.02.2021 року, а саме:

2.1. Вивести  з апарату сільської ради та її виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- діловод – 1 штатна одиниця;

- сторож – 1 штатна одиниця.

2.2. Вивести з відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- методист – 1 штатна одиниця;

- інструктор з фізкультури – 1 штатна одиниця;

- спортсмен-інструктор – 0,5 штатні одиниці;

- водій автотранспортних засобів – 0,5 штатні одиниці.

2.3. Ввести в відділ освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- інспектор – 1 штатна одиниця.

3. Начальнику відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини Гук Л.Г та спеціалісту І категорії з кадрової роботи Андрієць С.І. попередити працівників про зміну істотних умов праці та звільнення.

4. Затвердити структуру та загальну чисельність сільської ради та її виконавчого комітету в новій редакції, згідно додатків (1-5), що додаються.

5. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                                 В.С.Данилів

https://rada.info/upload/users_files/34381816/34717e83fe3c250b041015dd8c36520f.doc Додаток 1, 2

https://rada.info/upload/users_files/34381816/b70b9fa5d1968dbbfa32e1f3934f21ae.docx Додаток 3

https://rada.info/upload/users_files/34381816/1a4767f583bcc41b4cc77323edc8a6b7.xlsx Додаток 4