Рішення другої сесії сільської ради восьмого скликання №19 від 09.12.2020 Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019 № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та устано

Дата: 15.12.2020 13:50

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Другої сесії сільської ради восьмого скликання
09.12.2020                                               № 19
Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019       № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх загальної чисельності, штатного розпису»

Розглянувши пропозицію Долматівського сільського голови Данилів В.С., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, керуючись статтями 26, 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», Постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), сільська рада
ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019 року № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх загальної чисельності, штатного розпису», а саме:
ввести з 09.12.2020 р. до структури виконавчих органів  Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області виконавчий орган ради – фінансовий відділ виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, зі штатною чисельністю           3 штатні одиниці:
- начальник відділу – 1 штатна одиниця;
- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця;
- головний спеціаліст – 1 штатна одиниця.
2. Затвердити структуру, загальну чисельність  та штатний розпис виконавчого органу ради – фінансового відділу виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області згідно додатків (1-2), що додаються.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                        В.С.Данилів
https://rada.info/upload/users_files/34381816/5c51a58467f92f84eefbf7808aa3869b.doc Додаток 1

https://rada.info/upload/users_files/34381816/e7fdd2df400703f8afa2498aef1c77c0.xlsxДодаток 2