Проект рішення другої сесії сільської ради восьмого скликання "Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019 № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівс

Дата: 04.12.2020 10:06

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Другої сесії сільської ради восьмого скликання

09.12.2020                                                                                       № ПРОЄКТ

Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019       № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх загальної чисельності, штатного розпису»

Розглянувши пропозицію Долматівського сільського голови Данилів В.С., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, керуючись статтями 26, 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», Постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019 року № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх загальної чисельності, штатного розпису», а саме:

ввести з 09.12.2020 р. до структури виконавчих органів  Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області виконавчий орган ради – фінансовий відділ виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, зі штатною чисельністю           3 штатні одиниці:

- начальник відділу – 1 штатна одиниця;

- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця;

- головний спеціаліст – 1 штатна одиниця.

2. Затвердити структуру, загальну чисельність  та штатний розпис виконавчого органу ради – фінансового відділу виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області згідно додатків (1-2), що додаються.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                      В.С.Данилів

https://rada.info/upload/users_files/34381816/85be0f1dfd4669e7d8602a8255c9f3bf.doc     Структура фінансового відділу

https://rada.info/upload/users_files/34381816/477e03e35a5e694fbc1b02c1df93f3c0.xlsx         Додаток до рішення