Проект рішення другої сесії сільської ради восьмого скликання "Про затвердження структури та загальної чисельності сільської ради та її виконавчого комітету"

Дата: 04.12.2020 10:00

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Другої сесії сільської ради восьмого скликання

09.12.2020                                                                                     № ПРОЄКТ

Розглянувши пропозицію Долматівського сільського голови Данилів В.С., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, керуючись статтями 26, 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх чисельності, штатного розпису з 01.01.2021 року, а саме:

1.1. Вивести  з апарату сільської ради та її виконавчого комітету Долматівської сільської ради:

- відділ бухгалтерського обліку, планування та фінансової  звітності - 11 штатних одиниць;

- заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів – 1 штатна одиниця;

- спеціаліст І категорії з питань соціального захисту населення та прав дітей – 1 штатна одиниця;

- водій автотранспортних засобів – 1штатна одиниця.

1.2. Вивести з відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- інструктор з фізкультури - 2 штатні одиниці;

- спортсмен-інструктор - 1 штатна одиниця.

1.3. Ввести в структуру апарату сільської ради та її виконавчого комітету Долматівської сільської ради:

- секретар виконавчого комітету – 1 штатна одиниця;

- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця;

- спеціаліст І категорії з бухгалтерського обліку – 1 штатна одиниця.

1.4. Ввести в відділ освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця;

- бухгалтер І категорії – 3 штатні одиниці;

- економіст І категорії – 1 штатна одиниця.

1.5. Ввести в структуру комунального закладу «Культурно-дозвілевий комплекс «Джерело» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- інструктор з фізкультури - 2 штатні одиниці;

- спортсмен-інструктор - 1 штатна одиниця.

1.6. Ввести в структуру комунальної установи «Долматівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця.

2. Внести зміни до структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх чисельності, штатного розпису з 16.02.2021 року, а саме:

2.1. Вивести  з апарату сільської ради та її виконавчого комітету Долматівської сільської ради:

- відділ земельних відносин, комунальних відносин, економічного розвитку та інвестицій – 5 штатних одиниць;

- інспектор по роботі з громадськістю – 2 штатні одиниці;

- архіваріус – 1 штатна одиниця;

- діловод – 1 штатна одиниця;

- сторож – 1 штатна одиниця.

2.2. Вивести з відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- методист – 1 штатна одиниця.

2.3. Ввести в структуру апарату сільської ради та її виконавчого комітету  Долматівської сільської ради:

- спеціаліст І категорії з земельних питань – 3 штатні одиниці.

2.4. Ввести в відділ освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

- інспектор – 1 штатна одиниця.

3. Спеціалісту І категорії з кадрової роботи Андрієць С.І. попередити працівників про зміну істотних умов праці та звільнення.

4. Затвердити структуру та загальну чисельність сільської ради та її виконавчого комітету в новій редакції, згідно додатків, що додаються.

5. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                      В.С.Данилів

https://rada.info/upload/users_files/34381816/37bf5ee61911f15963b984bfcc6b46ec.doc Додаток

https://rada.info/upload/users_files/34381816/ae0b816b0023e9433fbf6620834dc12b.xlsx   Додаток. ЗДО

https://rada.info/upload/users_files/34381816/f112c3f7ebe4645438f8383104d426d2.xlsx          Додаток. ЗПЗСО