Розпорядження сільського голови №160/од від 03.12.2020 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 08.12.2020 15:44

сільського голови

від 03.12.2020                                                                                      № 160 /од

с. Долматівка

Про оголошення конкурсу на

заміщення вакантної посади

У зв’язку з наявністю вакантної посади: спеціаліст І категорії з земельних питань (тимчасово), керуючись ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:
  • Спеціаліст І категорії з земельних питань  (тимчасово – на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років);

1. Оголошення розмістити на дошках оголошень та на офіційному сайті сільської ради (текс оголошення в додатку 1).

3. Затвердити перелік питань на перевірку знання питань з  урахуванням  особливості  функціональних повноважень. ( Додаток 2).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільського голови                                                                                  В.С. Данилів

Додаток  1

сільського голови №  160  /од

від  03  грудня  2020 року

Долматівська сільська рада  Голопристанського району Херсонської області

( ОТГ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

1. Спеціаліст І категорії з земельних питань  (тимчасово – на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років);

Вимоги до кандидатів : базова вища освіта,  володіння діловою ,  державною мовою  та  комп’ютерною технікою, без вимог до стажу роботи.

За додатковою інформацією звертатись на адресу: провулок  Шкільний, б.н., село Долматівка, Голопристанського району,  Херсонської області,

e-maildolmativkarada@ukr.net

Документи приймаються протягом 30 календарних  днів  з   дати опублікування оголошення.

Сільського голови                                                                                  В.С. Данилів

Додаток  2

сільського голови №  160 /од

від  03  грудня  2020 року

Перелік питань

на перевірку знання    питання  з  урахуванням  особливості  функціональних повноважень  посад   на  які  проводиться  конкурс:

Для спеціаліста І категорії  з земельних питань

( тимчасово)

1. Яким нормативним документом передбачені повноваження сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин ?

2. Хто і у який спосіб  розпоряджається землями територіальних громад?

3. Як здійснюється передача  земельних  ділянок   комунальної   власності   у власність громадян та юридичних осіб ?

4. Підготовка пропозицій органу місцевого самоврядування щодо встановлення ставки земельного податку та орендної плати.

5. Підготовка пропозиції органу місцевого самоврядування щодо надання та вилучення земельних ділянок у користування із земель комунальної власності.

6. Підготовка пропозиції органу місцевого самоврядування щодо викупу земельних ділянок для суспільних потреб територіальної громади.

7.  Організація землеустрою.

8.  Координація   діяльності   місцевих   органів    земельних  ресурсів.

9. Механізм здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням землевласниками та землекористувачами земельного та екологічного законодавства, використання земельних ділянок за їх цільовим призначенням.

10. Обмеження,  тимчасова  заборона  (зупинення)  використання

земель громадянами і юридичними  особами  у  разі  порушення  ними

вимог земельного законодавства.

11. Підготовка  висновків  щодо  вилучення (викупу) та надання

земельних ділянок відповідно до Земельного Кодексу.

12.  Документальне оформлення пропозиції сільській раді та проекту звернення до районної ради щодо встановлення та зміни меж села, селища.

13. Яким нормативним актом і яка  відповідальність передбачена за перекручення або приховування даних державного земельного кадастру?

14.  Про підготовку районному відділу земельних ресурсів інформації щодо земельних ділянок на території сільської, селищної ради для ведення державного земельного кадастру та інформації про хід здійснення земельної реформи на території відповідної  ради.

15. Оформлення договорів оренди та здійснення  їх обліку.

Перелік питань отримано:  ______________

https://rada.info/upload/users_files/34381816/5e8b67091eb3b520a0578d9105d856ad.pdf сканкопія розпорядження