Рішення 42-ї сесії сільської ради сьомого скликання №1272 від 28.07.2020 "Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019 № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ До

Дата: 03.08.2020 09:43

Сорок другої  сесії сільської ради сьомого скликання

від 28.07.2020                                                                                                № 1272
с. Долматівка

Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019 року № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх загальної чисельності, штатного розпису»

У зв’язку з проведенням заходів направлених на поліпшення діяльності апарату Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області та з метою упорядкування штатного розпису апарату Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019 року № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ  Долматівської сільської ради, їх загальної чисельності, штатного розпису», а саме з 02.11.2020 року з штатного розпису апарату Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області вивести наступну посаду:
- інспектор – 1 шт.од.
2. Спеціалісту І категорії з кадрової роботи Андрієць С.І. попередити Шинкарюк Світлану Миколаївну, інспектора, про зміну істотних умов праці та звільнення.
3. Затвердити зі змінами структуру та штатний розпис апарату Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з 02.11.2020 року згідно додатків (1-2).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічної реформи в АПК, обліку, управління та приватизації комунальної власності територіальної громади.

Т.в.о. сільського голови                            М.П. Безпалий

до рішення сорок другої  сесії сільської ради
сьомого скликання від 28.07.2020 № 1272

Структура та загальна чисельність
апарату Долматівської сільської ради
Голопристанського району Херсонської області з 02.11.2020 р.:

1.    Сільський голова – 1шт.од.
2.    Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів – 1 шт.од.
3.    Секретар сільської ради – 1 шт.од.
4.    Староста – 2 шт.од.
5.    Спеціаліст І категорії з юридичних питань – 1 шт.од.
6.    Спеціаліст І категорії з кадрової роботи – 1 шт.од.
7.    Спеціаліст І категорії з питань соціального захисту населення та прав дітей –
1 шт.од.
8.    Інспектор військового обліку та реєстрації місця проживання фізичних осіб –
2,5 шт.од.
9.    Архіваріус – 1 шт.од.
10.    Діловод – 1 шт.од.
11.    Інспектор по роботі з громадськістю – 3 шт.од.
Всього: 15,5 шт.од.

Відділ земельних відносин, комунальних відносин, економічного розвитку та інвестицій:
1.    Начальник відділу  – 1 шт.од.
2.    Спеціаліст І категорії з земельних питань – 3 шт.од.
3.    Спеціаліст І категорії з економічного розвитку та залучення інвестицій – 1 шт.од.
Всього: 5 шт.од.

Відділ бухгалтерського обліку, планування та фінансової звітності:
1.   Начальник відділу – головний бухгалтер – 1 шт.од.
2.   Спеціаліст І категорії з економічних питань – 1 шт.од.
3.   Спеціаліст І категорії з фінансових питань – 1 шт.од.
4.   Спеціаліст І категорії з публічних закупівель – 1 шт.од.
5.   Спеціаліст І категорії з бухгалтерського обліку – 7 шт.од.
Всього: 11 шт.од.

Господарська група:
1.   Водій автотранспортних засобів – 3 шт.од.
2.   Прибиральник службових приміщень – 1,5 шт.од.
3.   Сторож – 1 шт.од.
4.   Кочегар котельні – 2 шт.од.
Всього: 7,5 шт.од.
Всього: 39 шт.од.

Секретар ради                                                      М.П.Безпалий

https://rada.info/upload/users_files/34381816/078ceedc2907f62a571f81e99a53b046.xlsx          Додаток