Проєкт рішення 41-ї сесії сільської ради "Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019 № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх

Дата: 15.06.2020 11:46

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  (ПРОЄКТ)

Сорок першої сесії сільської ради сьомого скликання

23.06.2020 р.                                                                               №  ----

Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сільської ради сьомого скликання від 12.12.2019   № 869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх загальної чисельності, штатного розпису»

Відповідно до додатку 54 постанови Кабінету Міністрів України від   09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами),  керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  статтями 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять другої сесії сьомого скликання від 12.12.2019 №869 «Про затвердження структури апарату, виконавчих органів та установ Долматівської сільської ради, їх загальної чисельності, штатного розпису», а саме штатний розпис апарату Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з 01.06.2020 року викласти та затвердити в новій редакції згідно додатку, що додається.

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічної реформи в АПК, обліку, управління та приватизації комунальної власності територіальної громади.

Т.в.о.сільського голови                                                     М.П.Безпалий