Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про місцеві податки на 2021 рік» Долматівської сільської ради Голопристанського району  Херсонської області

Дата: 12.05.2020 08:28

Повідомлення про оприлюднення проекту
Херсонської області

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (із змінами та доповненнями), з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Долматівська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про місцеві податки на 2021 рік».
Головний розробник проекту: виконавчий комітет Долматівської сільської ради.
З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися у приміщенні Долматівської сільської ради, а також на сайті Долматівської сільської ради: http://dolmativska.gromada.org.ua/.
Пропозиції та зауваження до проекту рішення прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування, які просимо надсилати:
- на електрону пошту: dolmativkarada@ukr.net;
- письмово за  адресою: 75662, с. Долматівка, пров. Шкільний, б/н (приміщення сільської  ради).

Долматівська сільська рада