Розпорядження сільського голови №33/од від 06.03.2020 Про призначення відповідальних осіб за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, ведення Єдиного державного демографічного реєстру по Долматівській сільській рад

Дата: 06.03.2020 09:44

сільського голови

від  06.03.2020                                                                                            №33/од

Про призначення відповідальних осіб за
реєстрацію/зняття з реєстрації місця
проживання/перебування фізичних
осіб, ведення Єдиного державного
демографічного реєстру
по Долматівській сільській раді
Голопристанського району Херсонської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», керуючись ст..42 Закону України «Про місцеве масо врядування в Україні»:

1. Призначити Дем’янову Валентину Федорівну, інспектора з військового обліку та реєстрації місця проживання фізичних осіб, відповідальною особою за здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, ведення Єдиного державного демографічного реєстру по Долматівській сільській раді Голопристанського району Херсонської області.
2. Призначити Круду Оксану Іванівну, інспектора з військового обліку та реєстрації місця проживання фізичних осіб, відповідальною особою за здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, ведення Єдиного державного демографічного реєстру по Долматівській сільській раді Голопристанського району Херсонської області.
3. Призначити Пліговку Світлану Анатоліївну, інспектора з військового обліку та реєстрації місця проживання фізичних осіб, відповідальною особою за здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, ведення Єдиного державного демографічного реєстру по Долматівській сільській раді Голопристанського району Херсонської області.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Т.в.о. сільського голови                                                        М.П. Безпалий

Розпорядж