Розпорядження сільського голови №32/од від 06.03.2020 Про використання організацій з виконання робіт протипожежного призначення

Дата: 06.03.2020 09:43

сільського голови
від  06.03.2020                                                                                            №32/од

Про використання організацій з
виконання робіт протипожежного
призначення

З метою посилення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах закладів освіти та попередження надзвичайних ситуацій, у відповідності до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг та виконання робіт протипожежного призначення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення» від 23 листопада 2016  року №852, керуючись ст..42Закону України «Про місцеве масо врядування в Україні»:

1. Начальнику відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Гук Ларисі Григорівні попередити директорів ЗПЗСО Долматівської сільської ради про те, що:
1.1.   виконання робіт протипожежного призначення потребує наявності у суб’єкта господарювання, який надає вищевказані послуги, ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг та виконання робіт протипожежного призначення;
1.2. на території Херсонської області, згідно критеріям вказаним вище, здійснюють діяльність:аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області (м.Херсон, вул.Вишнева,12) та управління поліції охорони в Херсонській області (м.Херсон, вул.Молодіжна, 6.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Т.в.о. сільського голови                                                        М.П. Безпалий

З розпорядженням ознайомлена(ий):
Л.Г. Гук____________________