Розпорядження сільського голови №31/од від 06.03.2020 Про використання автобуса

Дата: 06.03.2020 09:40

сільського голови

від  06.03.2020                                                                                            №31/од

Про використання автобуса

Розглянувши  звернення  директора Добропільського ЗПЗСО про дозвіл на використання автобуса ATAMAN d093S2 для поїздки учнів 5-6 класів в м.Херсон  з метою  перегляду святкової програми до свята 8 березня, керуючись рішенням виконавчого комітету №56 від 07.10.2019 «Про Положення про порядок використання шкільних автобусів» та ст..42 Закону України «Про місцеве масо врядування в Україні»:

1. Начальнику відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Гук Ларисі Григорівні:

1.1.Дозволити використати автобус відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  09.03.2020р. для підвозу учнів закладу на вищевказаний захід до м.Херсона.

1.2. Видати відповідний наказ про використання автобуса.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Т.в.о. сільського голови                                                        М.П. Безпалий

Розпоряд