Про план заходів, пов’язаних із 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

Дата: 04.04.2019 13:27

сільського голови

від  04.04.2019                                                                                    №46/од

Про план заходів, пов’язаних

із 33-ми роковинами

Чорнобильської катастрофи

З метою посилення соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, організації виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №235 від 27.03.2019 «Про план заходів, пов’язаних із 33-ми роковинами  Чорнобильської катастрофи»,  керуючись п.20 четвертої  частини статті  42  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»;

1. Затвердити план заходів, пов’язаних з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (додається).

2. Відповідальним особам забезпечити виконання плану заходів, пов’язаних із 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Заступник сільського голови з

питань діяльності виконавчих органів                                                І.П. Шкіль

Розпорядження

сільського голови

№46/од від 04.04.2019

ПЛАН ЗАХОДІВ

пов’язаних з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

Дата виконання

Відповідальні за виконання

1.

Посилення уваги до повсякденних потреб громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, сімей загиблих (померлих), зокрема проведення обстежень матеріально-побутових умов проживання осіб вказаних  категорій, опитувань і зустрічей з метою поліпшення їх соціально-побутового та медичного обслуговування, визначення актуальних проблем та вжиття заходів щодо їх розв’язання

Протягом 2019 року

Виконавчий комітет, директор КУ «Долматівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)   та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Куценко С.А.

1.

Надання матеріальної допомоги особам із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та членів сімей загиблих (померлих) із залученням коштів місцевих бюджетів, а  також коштів комерційних, благодійних організацій та інших позабюджетних джерел, не заборонених чинним законодавством.

Протягом

2019 року

1.

Проведення у бібліотечних та клубних закладах тематичних книжкових виставок, уроків пам’яті, тематичних концерті, вечорів-реквіємів і вечорів-зустрічей з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської аварії.

Квітень, грудень

2019 року

Начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Гук Л.Г.

1.

Упорядкування пам’ятних знаків, пам’ятників учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та прилеглих до них територій

До 23 квітня 2019 року

Виконавчий комітет, інспектор ЖКГ, в.о. старости (Добропільський старостат), інспектор (Нововолодимирівський старостат)